ÖVRIGT / Diverse / Flygplansmodell 11565214
nr 1156 5214
Flygplansmodell
Concorde Air France, längd: 230 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 22 januari 2018
kl 20:21:22
4.600 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)