Ã–VRIGT / Diverse / Flygplansmodell 11565214

nr 1156 5214

Flygplansmodell

Concorde Air France, längd: 230 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 22 januari 2018
kl 20:21:22